Kabloları takma

çarpılma tehlikesi dikkat simgesi DİKKAT—ÇARPILMA TEHLİKESİ: Elektrik çarpması riskini önlemek için bu ürünü fırtınalı havalarda kurmayın veya güç kablosu, faks özelliği veya telefon gibi herhangi bir elektrik veya kablo bağlantısı yapmayın.
standart dikkat simgesi DİKKAT–YARALANMA TEHLİKESİ: Yangın veya elektrik çarpması riskini önlemek için güç kablosunu ürünün yakınındaki ve kolay erişilebilir bir konumdaki uygun şekilde tanımlanmış ve doğru şekilde topraklanmış bir elektrik prizine bağlayın.
standart dikkat simgesi DİKKAT–YARALANMA TEHLİKESİ: Yangın veya elektrik çarpması riskini önlemek için yalnızca bu ürünle birlikte verilen güç kablosunu veya üretici onaylı yedek güç kablolarını kullanın.
standart dikkat simgesi DİKKAT–YARALANMA TEHLİKESİ: Bu ürünü kamusal anahtarlamalı telefon şebekesine bağlarken yangın riskini azaltmak için yalnızca 26 AWG veya daha geniş bir telekomünikasyon (RJ-11) kablosu kullanın. Avustralya'daki kullanıcılar için kablo, Avustralya İletişim ve Medya Kurumu tarafından onaylanmalıdır.
Uyarı—Hasar Tehlikesi: Veri kaybını veya yazıcı arızası oluşmasını önlemek için aktif olarak yazdırma işlemi yapılırken USB kablosuna, herhangi bir kablosuz ağ bağdaştırıcısına veya yazıcının gösterilen alanlarına dokunmayın.
 

Yazıcı bağlantı noktası

İşlev

1

LINE port

Not: Yalnızca bazı yazıcı modellerinde mevcuttur.

Faks gönderip almak için standart bir duvar prizi (RJ-11), DSL filtresi veya VoIP adaptörü ya da telefon hattınıza erişmenizi sağlayan herhangi bir adaptör yoluyla yazıcıyı çalışan telefon hattına bağlayın.

Not: Manuel faksı etkinleştirmek için kablolu bir faks ayırıcı kullanın.

2

Ethernet bağlantı noktası

Yazıcıyı bir ağa bağlayın.

3

USB yazıcı bağlantı noktası

Yazıcıyı bilgisayara bağlayın.

4

Güç kablosu girişi

Yazıcıyı doğru topraklanmış bir elektrik prizine takın.